PhDr. Olga Kučerová

Vztahy, koučink, terapie

Jmenuji se Olga Kučerová. Když jsem se narodila, jmenovala jsem se Rubešová a už jsem měla dvě sestry. O mém křestním jménu, o tom, jak ho rodiče vybrali, kolovaly různé příběhy. Dodnes nevím, který je pravdivý. Člověk by si měl umět zvolit. Můj život jsou vztahy. Vytvořila jsem spoustu individuálních sezení. Pracuji s lidmi, a ne každý mě má rád. Vztahy jsou můj život.

Jsem akreditovaný kouč MŠMT. Publikovala jsem několik brožur o koučování. A teď pomalu přecházím ke skupinové práci a rozhodla jsem se otevřít několik akreditovaných rekvalifikačních výcviků. Mám oprávnění vydávat rekvalifikační osvědčení MŠMT k výkonu povolání kouč každému, kdo výcvik absolvuje.

Výcviky jsou moderní a svižné a jednorázově a tvořivě a rychle vás zavedou do světa koučování. Můžete se zdokonalit ve svých vztazích. Prozradíme vám v realitě odpovídajícím způsobem , co všechno musí člověk dělat, aby se zlepšil. A především nepochybně to nejdůležitější, ukážeme to, co zůstává při koučování skryté a jak to uskutečnit.

Naučte se koučovat a pojďte s námi do světa mistrů

Psychodynamický kouč

Psychosociální kouč

Vztahový kouč

Ke svému zdraví můžeme přistupovat individuálně.

Změníme jeden stav a zdraví se objeví ve všech dalších krocích a cestě, kterou vytvoříme. 

Akreditovaný psychodynamický kouč

Ceník

Domů

Někdy tě dočasně Bůh zastaví, až bude tvoje cesta čistá.

buddhistické přísloví