Akreditovaný výcvik

Výcvik Psychodynamický kouč 

Ceník

  • plně akreditovaný kurz MŠMT 
  • získáte Osvědčení MŠMT, které vás opravňuje k výkonu povolání kouč
  • získáte Certifikát Tamara Polanski®, což je ochranná známka na práci se vztahy
  • rekvalifikace
  • kombinovaná forma studia on – line
  • moderní zážitkový výcvik rychlých a účinných intervencí

Učíme se změnit v životě věci tak, abychom z těch nejhlubších vztahů, které nefungují, získali pozitivní zdroje pro jejich opravu. Když se člověk v životě ztratí, byť jen na okamžik, může mu později ztráta rozházet všechno ve všech vztazích. 

Koučové se učí o tuto věc postarat. V rámci zdravých norem, zejména v současné době, pomocí speciální techniky, pracujeme nejen na rychlém uzdravení, ale také na obohacení se novou sebehodnotou. Psychodynamické techniky nám bohatě pomohou. 

Pozitivní zdroje nacházíme především ve vlastní rodině. Předmětem koučování je systemický postup a orientace na řešení. Vyhýbáme se hlubokým analýzám nebo hlubokým psychoterapiím.  Důležité je bezvýhrad sdílení a lehkost. Psychodynamické koučování je velice účinné, a naopak probíhá v klidu. I přes svojí lehkost zasahuje do hloubky vaší duše, do vašeho emocionálního nastavení a mění vaše struktury vztahů, rozšiřuje navzdory konitivním dysfunkcím vaše pohledy na věc.

Celková cena za fenomenální rekvalifikační výcvik Psychodynamického kouče akreditovaný MŠMT činí 57 000,- Kč. Cena je uvedena bez DPH.

Výcvik používá moderní techniky, které se vyhnou zbytečně traumatizující analýze předchozího života účastníka, a přesto mají hluboký terapeutický účinek.

Pozice, kde se konflikt řeší, je uvnitř člověka. 

Výcvik se skládá z pěti intenzivních dnů a mnoha dalších interakcí a trénování technik. Součástí je bohatý studijní materiál a podpora během celého výcviku. Probíhá on-line. Dále máte podklady pro samostudium teorie a rovněž seznam literatury k prostudování. Rekvalifikační výcvik je zakončen testem.

Intenzivní modelování praxe a výklad teorie 

1. denZákladní kámen 10 hodin
Basic stone

Pokládáme základní kámen ke změně systému člověka. Učíme se komunikovat s podvědomím. Vytváříme nové pohledy na vztahy a vkládáme do nich pozitivní emoce. To je základní kámen pro řešení konfliktu. Máme pro vás nové techniky.

2. denDen praktikování 10 hodin
Practical day

Komunikujeme v podvědomí. Musíme vědět proč tu jsme a co je pro nás zdravé. Vytváříme zdroje pro nové projekty vztahů. Naše pozice je v každém vztahu jiná. Učíme se pozice pozitivně měnit a pohybovat s nimi. To je svoboda ve vztazích. Pojďte s námi do nových možností.

3. denArchitekt10 hodin
Architect

Měníme to, co se stalo a je to silnější, než bychom chtěli a stále to působí. Malou změnou v emocích se změní celkový přístup. Hledejme, kdy to bylo lepší a co bylo jinak. Postavme spolu nový vztah.  

4. denStratég10 hodin
Strategist

Tvoříme lepší rozhodnutí, co udělat a co ne, abychom nebojovali. Cesta je růst a zdraví. Uvědomujeme si svoje hranice a vzorce vztahů v podvědomí. Používejme vědomě svoje emoce. Naučte se s námi je měnit. 

5. denMistr10 hodin
Master

Lidé nejsou zlí, ale nesmíme jim dovolit, aby nás zastavili, vtáhli do svých problémů, odmítání a pochybností. Nacházíme cestu ke spolupráci. Za každým chováním je pozitivní úmysl. Obklopte se úsměvem. 

Máte možnost absolvovat jen jeden nebo několik z pěti dnů intenzivní modelace praxe samostatně dle vlastního výběru a libovolně ve vámi zvoleném termínu. V tom případě vám budou určité bonusy přiděleny automaticky.

Další praxe v ceně výcviku

Pracovní sešity určené pro intenzivní modelování praxe 

1. Pracant5 hodin
iWorking

Učíme se změnit v životě věci tak, abychom z těch nejhlubších vztahů, které nefungují získali pozitivní zdroje pro jejich opravu. Když se člověk v životě ztratí, byť jen na okamžik, může mu později ztráta rozházet všechno ve všech vztazích. Koučové se učí o tuto věc postarat. V rámci zdravých norem, pomocí speciální techniky, pracujeme nejen na rychlém uzdravení, ale také na obohacení se novou sebehodnotou. Psychodynamické techniky nám bohatě pomohou. Přijďte si je natrénovat.

2. Životní změny5 hodin
Change your life

Zvolíme reálný a uskutečnitelný záměr na jehož plnění můžeme pracovat. Změny probíhají uvnitř osobností. Zbavujeme se negativních emocí a tím se postupně zbavíme mnoha životních problémů.

3. Mimochodem5 hodin
By the way

Vnitřním vyzařováním vlastní energie můžeme spustit velké množství pozitivních procesů v podvědomí, všude tam, pro koho chceme být krásní a přijímaní. Podíváme se na to v předstihu a vytvoříme si cestu. Obklopte se pozitivními lidmi. 

4. Koučování přes mailing5 hodin
Coach mailing

Pozitivní zdroje nacházíme především ve vlastní rodině. Předmětem koučování je systemický postup a orientace na řešení. Vyhýbáme se hlubokým analýzám.  Důležité je sdílení a lehkost. Psychodynamické koučování je velice účinné a naopak  probíhá  klidu.

5. Mistrovství5 hodin
Master coach

Osvobodíme se z omezujících přesvědčení, která nás drží v negativních emocích. Uvědomíme si, že norma je pohyblivá věc. Konec konců všechny normy, které do teď používáme si můžeme nechat. Psychodynamické koučování nám ukáže nové a další normy, které si můžeme osvojit a používat je. Vytváříme prostor pro svobodu ve vztazích. Prohlubte si svoje dovednosti psychodynamického kouče.

Výcvik spočinutí 

1.Čas na uklidnění4 hodiny
Antistress-time
2. Okamžiky v mojí hlavě4 hodiny
My head in this moment
3. Pracovní listy klienta4 hodiny

Hypertextualita

Hypertextualita v podstatě simuluje to, co se běžně odehrává v lidském mozku při řešení nějakého problému: logické spojování a asociace odvíjející se od základního tématu. Každá práce s elektronickým dokumentem (čtení) tak zákonitě vzniká ojedinělý dokument. Jedna elektronická publikace má tedy teoreticky tolik podob, forem, kolik má čtenářů. 

Hyperkognitivita 

Výcvik probíhá současně na několika úrovních v našem mozku, v různých jeho částech, a hlavně v podvědomí. V mozku se tvoří nové neuronové sítě a spoje. Při řešení jednoho problému probíhá v našem mozku mnoho dalších procesů. Tím okamžitě vznikají nové výsledky, které používáme jako logicky ekologicky pozitivně zdravé zdroje pro další tvořivé procesy, kterým říkáme myšlení. Vše si ukládáme do podvědomí jako zkušenost. Náš mozek je podle potřeby následně používá. Jedno koučovací sezení  má tak tolik forem a výsledků, kolik má koučů a klientů.

Objednat

Další výcviky kouče Tamara Polanski®

Psychosociální kouč

Vztahový kouč

Domů